Verslo dovanos

Nuobodžių verslo dovanų amžius baigėsi. Vien tai, jog nuobodžias dovanas perka Jūsų konkurentai, nereiškia, jog turite daryti tą patį. GiveLove siūlo investuoti tik į prasmingas ir funkcionalias verslo dovanas. Prekės ženklai, dovanojantys meilę kitiems, patys jos gauna dar daugiau. Būtent šiam tikslui tarnauja GiveLove verlso dovanos.

Subkategorijos

 • Kuprinės ir maišeliai

  Kuprinės ir krepšiai – vienas mėgstamiausių klientų pasirinkimų korporatyvinei meilei parodyti. Kuprinėse ir krepšiuose galima paslėpti papildomų džiuginančių dovanų. O darbuotojai kuprines noriai dėvi ne tik keliaudami į darbą, bet ir laisvalaikiu. GiveLove asortimente – stipriausių gamintojų ir pačių įvairiausių dizainų kuprinės, sportiniai krepšiai, kelioniniai krepšiai, šaltkrepšiai bei maišeliai.

 • Namų tekstilė

  Tam, kad būtume efektyvūs darbe, namuose turime gerai pasiilsėti. Tą supranta empatiški verslai, savo darbuotojams, klientams bei partneriams dovanojantys namų tekstilės prekes. Jaukiam laikui namuose GiveLove siūlo aukštos kokybės pledus, rankšluosčius su užrašu, prijuostes bei kitas namų tekstilės prekes. Tam, kad Jūsų meilę žmogus gautų ne tik darbo vietoje. 

 • Indai ir gertuvės

  Pergalių alkis ir pažangos troškulys – savybės, kurių tikitės iš savo darbuotojų bei partnerių. Tačiau pirmiausia pasirūpinkime, kad jų nekamuotų fizinis alkis bei troškulys! Būtent šiam tikslui tarnauja platus GiveLove indų bei gertuvių asortimentas. Jame rasite ir gertuvių su logotipu, termosų, termopuodelių, termogertuvių, grafinų, pietų dėžučių bei pjaustymo lentelių.

 • Biuro ir...

  Biuro reikmenys ir technologijos – verslo konservatoriams ir inovatoriams. GiveLove nuolat plėtoja savo technologinių verslo dovanų asortimentą ir šiandien klientams siūlo atrinktus energijos bankus (powerbankus). Tačiau nepamirštame ir verslo dovanų „klasikos“: užrašų knygelių, rašiklių (tušinukų) su užrašais, skėčių.

Aktyvūs filtrai