Filtruoti pagal

Pasirinkti pagal

Pasirinkti pagal

Spalva

Spalva

Kaina

Kaina

 • 5,00 € - 72,00 €

Akcija

Akcija

Indai ir gertuvės

Pergalių alkis ir pažangos troškulys – savybės, kurių tikitės iš savo darbuotojų bei partnerių. Tačiau pirmiausia pasirūpinkime, kad jų nekamuotų fizinis alkis bei troškulys! Būtent šiam tikslui tarnauja platus GiveLove indų bei gertuvių asortimentas. Jame rasite ir gertuvių su logotipu, termosų, termopuodelių, termogertuvių, grafinų, pietų dėžučių bei pjaustymo lentelių.

Subkategorijos

 • Gertuvės

  Plastikinės, nerūdijančio plieno, stiklinės gertuvės su originaliu Jūsų dizainu pradžiugins kiekvieną. Tai gali būti ir praktiška dovana, ir stilingas aksesuaras. Pasirūpinkite, kad Jūsų darbuotojai, parneriai ir klientai gertų pakankamai vandens ir būtų energingi. 

 • Pjaustymo lentelės

  Pjaustymo/serviravimo lentelės papuoš kiekvieną stalą ir kiekvienus namus. Praktiškos ir stilingos lentelės iš bambuko ir medienos - tvari ir aplinkai draugiška dovana. Įvairios lentelių formos bei dydžiai - kad kiekvienas rastų labiausiai patinkančiąją.

 • Termopuodeliai,...

  Įvairių dizainų plastikiniai bei nerūdijančio plieno termopuodeliai ir termosai su Jūsų spauda/logotipu/dizainu užtikrinantys, kad dovanos gavėjai karštais ar šaltais gėrimais mėgausis ilgiau. Itin praktiška dovana, kuri gali virsti ir stilingu aksesuaru. Tik GiveLove kolektyvo išbandyti ir atrinkti modeliai.

 • Pietų dėžutės

  Pietų dėžutės iš stiklo, nerūdijančio plieno, plastiko - atrinkti modeliai, kuriais džiaugsis gavėjai. Labai praktiška ir kartu šilta dovana ypač tinkama kolektyvo nariams, nes kiekvienam dovanodami pietų dėžutę kartu dovanojame ir laiką drauge.

Aktyvūs filtrai