Biuro ir technologijų prekės

Biuro reikmenys ir technologijos – verslo konservatoriams ir inovatoriams. GiveLove nuolat plėtoja savo technologinių verslo dovanų asortimentą ir šiandien klientams siūlo atrinktus energijos bankus (powerbankus). Tačiau nepamirštame ir verslo dovanų „klasikos“: užrašų knygelių, rašiklių (tušinukų) su užrašais, skėčių.

Subkategorijos

 • Rašikliai

  Rašiklis - tai klasikinė dovana ar dovanos dalis, kuri dažniausiai naudojama ir kurių visi turi tikrai ne vieną. Skirtingi modeliai, rašiklių sudėtis, spalvinę gama leis išsirinkti mėgstamiausiąjį ir gražiausiai reprezentuojantį Jūsų verslą Jums svarbiausiems asmenims.

 • Užrašų knygelės

  Užrašų knygelės - tai nesenstanti klasika kalbant apie verslo dovanas. Tai puiki dovana, kurią naudoja visi, o atrinkti modeliai pretenduoja tampti mėgiamiausiomis užrašų knygelėmis, kuriose - naujos idėjos, svarbiausi planai, nuveikti darbai - visa, kas svarbiausia.

 • Energijos bankai

  Energijos bankai (powerbankai) ypač populiari ir ypač praktiška dovana nepamainoma kelionėse, aktyviai leidžiant laisvalaikį lauke. Atrinkti populiariausi modeliai leis išsirinkti tinkamiausią - tvarų, modernaus dizaino, o gal veikiantį naudojant saulės energiją?

 • Skėčiai

  Tvarūs skėčiai - draugiška aplinkai ir Jūsų didelį rūpestį parodanti dovana. Skėtis - dažnai permainingu oru anudojama dovana, o GiveLove atrinko Jums kelis populiariausius modelius, skėčių, kuriuos būtų patogu neštis kuprinėje/rankinėje, kurie būtų atsparūs vėjams ar saugotų nuo suskleidžiant užtykštančių lietaus lašų.

Aktyvūs filtrai