Kitos naujienos     0 Comments
Daugiau jokių derinimų perkant pakartotinai, jokių skirstymų po padalinius ir jokių dydžių surinkimų iš skirtingų skyrių. Sukursime jūsų įmonės profilį su jūsų pasirinktomis prekėmis, ir skirtingi padaliniai ar darbuotojai galės išsirinkti tai, kas jiems labiausiai patinka.
  Kitos naujienos     0 Comments
Praūžė didžiausias GiveLove pavasario renginys Paroda – Madų Šou. Per tris dienas mus aplankė daugiau nei 80-ies įmonių atstovai. Jeigu neaplankėte mūsų, kviečiame susipažinti su pristatytais gaminiais šiame straipsnyje.
  Verslo dovanos     0 Comments
Turbūt nerasime nei vieno, kuris neturėtų medžiaginio maišelio savo rankinėje ar automobilyje. Daugkartiniai maišeliai vis dažniau naudojami ir stumia lauk plastikinius maišelius. Tačiau medžiaginis maišelis gali būti ne tik pirkinių krepšys. Yra daug daugiau jų panaudojimo būdų.
  Verslo dovanos     0 Comments
Jūsų įmonės norima perduoti žinutė, gali būti atskleista ir matoma visiems, pasirinkus tinkamą atvaizdavimo būdą. Pristatome populiariausius logotipavimo būdus kuprinėms.
  Verslo dovanos     0 Comments
Kuprinė - pati populiariausia dovana įmonės darbuotojams ar klientams. Universali, praktiškai panaudojama ir tinkama visiems. Ar žinote, kaip išsirinkti kuprinę?